Yabani Alıç sirkesi - 500 ml

Yabani Alıç Sirkesi... Şifa Deposu... Kastamonu Kadın El Emeği

Alıç sirkesi konusuna girmeden önce sizlere alıç meyvesiyle ilgili kısa bir bilgi vermenin faydalı olacağını düşünüyorum. Alıç meyvesinin diğer bir ismi de  “Yemişen”dir. Gülgiller familyasında yer alan alıç meyvesi dikenli çalılardan oluşmuş ağaçlarda yetişir.

Alıç meyvesinin anayurdu kuzey ılıman iklim kuşağıdır. Sonbahar döneminde kızaran yaprakları ve ince dalları üzerinde turuncu ve kırmızı renkli sık meyve salkımlarıyla tanınan alıç sirkesinin faydaları saymakla bitmeyen mucizevi abir meyvedir.  

Genelde ormanlık ve dağlık bölgelerde yetişen bu yabani meyve eşi ve benzeri bulunmayan harika bir besindir. Ayrıca süs bitkisi olarak da kullanılmıştır. Alıç sirkesi, hammaddesi alıç meyvesi olan bir sirke çeşididir.

 

 

0.00
180.00
Fiyatı düşünce haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Vücuttaki damar tıkanıklıklarını gidererek kan dolaşımının daha kolay ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Böylece kalp hastalıklarının tedavisi için hayati önem taşıyan bir besin kaynağı haline gelmiştir.

Kalp damar hastalıkların da ve kan basıncını dengelemede ciddi anlamda katkı sağlayarak sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez doğal bir ilaç haline gelmiştir.

Ayrıca sinir sistemini onararak, beyin için gerekli durağanlığı sağlar ve beynimizi rahatlatır.

 

 

Alıç sirkesini bazı yemeklerde kullanabileceğiniz gibi salatalarınıza dökerek de tüketebilirsiniz. Diğer tüm sirkeler gibi kullanabileceğiniz bir sirkedir.

Sabahları bir bardak ılık suya bir çay kaşığı alıç sirkesi ilave edilerek şifa niyetine içebilirsiniz. Belirli ölçülerde tüketilen alıç sirkesi, istisnai bir durumu söz konusu olmayan herkes için faydalı bir sirke çeşididir.

Ayrıca alıç sirkesinin yağ yakıcı ve metabolizmayı harekete geçirici özellikleri sayesinde zayıflamaya yardımcı olduğu da binmektedir. Miktarını kaçırmadığınız sürece sayısız faydasından yararlanabileceğiniz mükemmel bir besin kaynağıdır.

 

Ürün Değerlendirmeleri
Yabani Alıç sirkesi - 500 ml için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
    __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
  • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)

ÖNERİLEN ÜRÜNLER