HAKKIMIZDA

Yıllar önce yola çıktığımda sadece memleketimi, memleket kadınlarını ve yöresel lezzetleri keşfetmeyi hedeflemiştim. Kendimi de aynı merak ve heyecanla keşfedeceğimi nereden bilirdim... O gün yalnız çıkığım yolda bugün bir değil onlarca kadınla beraberiz,biriz..

 

Pandemi döneminin başında her şey çok karışık ve hiçbir şey net değilken büyük bir cesaretle markamı belirleyip bu yola koyuldum. Yanımda bana inanan ve cesaret veren birçok dostum oldu. Sanıyorum o dostlar olmasa bugün bu kadar büyük bir ailem olmazdı.

Bugün Kastamonu'dan Van'a, Mardin'den Eskişehir'e, Uşak'tan Rize'ye kadar yüzlerce kadın emekçi ve yerel üretciler ile çalışıyoruz.

Neden kadın ve yerel üreticiler ile çalışıyorum? Çünkü, hangi ile ve emekçiye gidersem gideyim gördüğüm tek bir sorun vardı, tanınmamak!
Emeğinin ve ürününün mükemmel olduğu kesindi. Fakat, anlatacak ya da tanıtıp satacak pek bir platform bulamıyordu. Ben de kendi güçlü yönlerimi onların güçlü yönleriyle bir araya getirip sürekliliği sağlayabilecek, tüketiciyi üretici ile bir araya getirebilecek, temiz ve sağlıklı beslenmesini sağlayacak, çocuklarımıza gönül rahatlığı ile yedirebilecek birçok ürünü getirecek ve tüm bunları yaparken aslında kendim ile birlikte birçok kadının sesi olabilecektim.
Hayallerime ve hayat amacıma; "Kadın Emeğine Sahip Çıkalım" sloganı ile sahip çıkmaya devam ediyorum.

Üreten ve emeği hak ettiği değeri gören tüm emekçiler için yola devam ediyorum.

Ben küçük bir adım attım. Bir küçük adım yüzlerce mükemmel insanı hayatıma kattı.

Türkiye'de eli öpülesi birçok kadının yanında olmaya devam etmek için yeni dostlara ihtiyacımız var.


Temiz gıdaya ulaşabilmek hepimizin hakkı.

 

Ayfercee’nin misyonu ve ürünleri; temeli yıllar önce atılan güvene dayalı dostluklara dayalıdır.